Nyní se nacházíte:

Úvod Provádíme

Poskytujeme kompletní řešení střešních pláštů. Nabízíme Vám dlouholeté zkušenosti z oblasti pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Pokládka střešních krytin

Dle požadavku zákazníka zajistíme odbornou pokládku nejrůznějších typů střešních krytin, ať se jedná o realizaci střechy nové nebo opravu či rekonstrukce stávajících střech. Pro pokládku na šikmé střechy využíváme betonové, pálené, vláknocementové, plechové i šindelové krytiny, zatím co na ploché střechy využíváme SBS modifikované pásy nebo mPVC fólie.

Více...
 
Klempířské práce

S klempíšskými pracemi jsou neodmyslitelně spojeny veškeré žlaby a svody, kotlíky, závětrné lišty, úžlabí, lemování komínů apod. Při své práci používá pouze kvalitní plechy z pozinku, mědi, titanzinku, hliníku, olova, nerezu a v né poslední řadě i poplastované plech.

Více...
 
Tesařské práce

V rámci své činnosti nabízíme veškeré tesařské práce. Při realizaci každého projektu s ohledem na požadavky zákazníka volíme mezi stavbou nových krovů nebo zajistíme opravu krovů starých. Jsme schopni realizovat i další drobnější práce z oblasti zahraní archytektury (altány, pergoly...), stavební tesařské práce (bednění a laťování střech...) a další. Součástí řešení může být také ošetření konstrukcí chemickými, protipožárními, případně povrchovými nátěry dle přání zákazníka.

Více...
 
Dodávka a montáž střešních oken

Provádíme komplexní dodávku a montáž střešních oken značek VELUX a ROTO. Neodbornou montáží se vystavujete nebezpečím jako může být nefukčnost otevírání nebo dokonce poškození střechy nebo okna samotného. To se Vám s námi nestane.

Více...
 
Montáž hromosvodů včetně revize

Úzce spjatý se střechou je i bleskosvod nebo chcete-li hromosvod. Dle požadavků zajistíme odbornou montáž bleskosvodových soustav dle platných norem ČSN. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi úplný sortiment a odpovídající servis. Při realizování zakázky dokážeme uspokojit i náročné požadavky jak malých, tak i velkých zákazníků.

Více...
 
Opravy všech typů střech

Při poskytování služeb klademe důraz na individuální přístup, komplexnost a především na rychlost a kvalitu provedení.

Více...